Ліжечко Angelo Magic
• Спальне місце 120*60 см.
• Три рівня підматрацника.
• Можливість установки підматрацника у верхньому положенні під кутом 3° - для безпечного зригування малюка.
• Підматрацник виконаний з ортопедичних ламелей для гарної вентиляції матраца.
• Маятниковий механізм (повздовжній) для заколисування з можливістю фіксації. Плавність гойдання забезпечують 8 підшипників.
• Рухома передня решітка, яку можна легко зняти і використовувати ліжечко як приставне до батьківського ліжка.
• Можливість трансформації в диванчик.
• Заокругленні бокові стінки створюють додатковий затишок зсередини та гарний дизайн зовні.
• У ньому є все, що потрібно малюку та молодим батькам.
• Модель представлена у кольорах - білий, бук, сіре та мокко.
Ліжечко виконане з безпечних матеріалів:
— дерево.
- фарби європейських виробників на водній основі.
- харчовий пластик у гризунках.
Гарантія - 18 місяців.
Матеріал: бук, вільха
Розміри спального місця (матрацу) - 120*60 см
Зовнішні розміри (Д*Ш*В, см): 125*67*87 (±0,3).
Висота від полу рівнів підматрацника (без матраців)
- нижній 23 см
- середній 41 см
- високий 47 см
Розмір в упаковці:
2 місця :
14кг 35х80х73
13 кг 110х65х7
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Да |
| Тип механизма качания | продольный маятниковый |
| Блокировка механизма качания | Нет |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Эмаль |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 67 см |
| Длина | 125 см |
| Высота с учетом боковин | 87 см |
| Вес кроватки | 28 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |



