Ліжечко Angelo Будиночок
• Розмір спального місця 120*60 см.
• Два рівні підматрацника за висотою.
• Маятниковий механізм для плавного гойдання з можливістю фіксації.
• Дно з ортопедичних ламелей - що забезпечує хорошу вентиляцію матраца та постільної білизни.
• Рухома передня стінка на повзунках нового покоління, яка легко опускається, але добре зафіксована від випадкового опускання малюком зсередини ліжечка.
• Силіконові накладки-гризунки на передній та задній стінках.
• Велика шухляда на телескопічних направляючих.
• Можливість трансформації в диван.
• Всі деталі заокруглені та добре відшліфовані для безпеки малюка.
Ліжечко Angelo Будиночок виконано з безпечних матеріалів:
- Дерево;
- Фарби на водній основі;
- Харчовий пластик у накладках-гризунках.
- Високоякісне ДСП.
Модель Angelo Будиночок представлена у трьох кольорах – білий, біло-сірий та біло-буковий.
Гарантія – 18 місяців.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): (127*72*140)
Механізм закачування: Маятник поперечний
Ціна ліжечка з шухлядою та маятником - 7220грн.
Розмір упаковки з маятником та шухлядою
40кг 130х65х20
Розмір упаковки без шухляди:
30кг 130х65х20
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип механизма качания | поперечный маятниковый |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Материал фасада | Натуральное дерево, Ламинированная ДСП |
| Уровни регулировки высоты ложе | 2 |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Эмаль |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 127 см |
| Ширина | 72 см |
| Высота с учетом боковин | 140 см |
| Вес кроватки | 35 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |


