Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод-пеленатор Angelo Loft у біло-буковому кольорі 90 см.
• Сучасний дизайн.
• Три великі шухляди на телескопічних направляючих.
• Верхня шухляда розділена на дві частини для зручного зберігання дрібних речей.
• З'ємний пеленатор, який легко кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
• Матеріал - високоякісне ДСП, ручки та ніжки - дерево.
Розмір комода (ш*в*г): 90*81*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Вага - 45 кг
Модель представлена у кольорах (ручки, ніжки): бук, мокко і сірий
Гарантія - 18 місяців.
Відправляється із зібраним корпусом.
Розмір комода в упаковці: 50кг 90х50х90
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 900 мм |
| Высота комода | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Angelo |
| Дополнительные характеристики | |
| Комплектация | 4 ящика и пеленатор |

