Описание
Характеристики
Информация для заказа
У складі дитячого матрацу є - кокос , пінополіуретан та синтепон. Всі матеріали натуральні, гіпоалергенні та створюють ортопедичну підтримку для здоров’я Вашого малюка.
Завдяки своїй жорсткості кокосове волокно надає анатомічну підримку для дитячого хребта, а пінополіуретан м'якість, та форму, що не втрачається під впливом зовнішніх факторів.
Чохол складається з жакардової тканини Napoli. Вона є найкращим варіантом, так як легко адаптується під форму матрацу і зберігається під час довгих років використання.
Рекомендовано використання матраців для новонароджених діток та страше.
Завдяки своїй жорсткості кокосове волокно надає анатомічну підримку для дитячого хребта, а пінополіуретан м'якість, та форму, що не втрачається під впливом зовнішніх факторів.
Чохол складається з жакардової тканини Napoli. Вона є найкращим варіантом, так як легко адаптується під форму матрацу і зберігається під час довгих років використання.
Рекомендовано використання матраців для новонароджених діток та страше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 70х120 см |
| Особенности | С чехлом на змейке <br/>Двусторонний |
| Высота | 10 см |
| Модель | Transformer Lux |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Пенополиуратен, кокосовое волокно и синтепон |
| Вес | 4 кг |
| Детские | Да |
| Цвет | Белый |
| Вид жесткости | Средние |
| Материал чехла | Жаккард |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
