Описание
Характеристики
Информация для заказа
Натуральність, екологічність і здоровий сон - опис нашого дитячого матраца. У складі ми використовуємо антибактеріальні та антиалергенні матеріали: кокосове волокно, синтепон і пінополіуретан.
Продукт не затримує вологу, відмінно пропускає через себе свіже повітря та не втрачає свої властивості з роками. Підходять діткам від народження за рахунок кокосового волокна, що не дає деформуватися дитячому хребту.
Особливість даного матраца – чохол із стрейч – жакардової тканини. Вона відмінно фільтрує повітря та сприяє комфортному сну.
Рекомендовано використання матраців для новонароджених діток та страше.
Продукт не затримує вологу, відмінно пропускає через себе свіже повітря та не втрачає свої властивості з роками. Підходять діткам від народження за рахунок кокосового волокна, що не дає деформуватися дитячому хребту.
Особливість даного матраца – чохол із стрейч – жакардової тканини. Вона відмінно фільтрує повітря та сприяє комфортному сну.
Рекомендовано використання матраців для новонароджених діток та страше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 70х120 см |
| Особенности | С чехлом на змейке <br/>Двусторонний |
| Высота | 5 см |
| Модель | Transformer Lite |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Пенополиуратен, кокосовое волокно и синтепон |
| Вес | 3 кг |
| Детские | Да |
| Цвет | Белый |
| Вид жесткости | Средние |
| Материал чехла | Жаккард |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
