Описание
Характеристики
Информация для заказа
Овальний матрац, розміром 70 * 120, виготовлений для Вашого комфорту. Тепер Вам не потрібно доставляти вставки до круглого матрацу і переживати чи дитинка відчуватиме шви між частинками матрацу. Ми зробили це за Вас.
Матрац Oval виготовлений тільки з натуральних і гіпоалергенних матеріалів: 2-ох шарів кокосового волокна з внутрішнім прошарком пінополіуретану і синтепону.
Наповнювачі матрацу створюють найкращі умови для міцного і здорового сну Вашого малюка. За рахунок жорсткості матеріалу, форма матраца не змінюється під вагою дитини, зберігаючи правильне положення хребта малюка.
Чохол знімний, обшитий тканиною стрейч - жакард Napoli. Вона міцна, еластична, повністю повторює форму матрацу. Тканина приємні на дотик, що позитивно впливає на якість і комфорт сну Вашого малюка.
Матрац Oval виготовлений тільки з натуральних і гіпоалергенних матеріалів: 2-ох шарів кокосового волокна з внутрішнім прошарком пінополіуретану і синтепону.
Наповнювачі матрацу створюють найкращі умови для міцного і здорового сну Вашого малюка. За рахунок жорсткості матеріалу, форма матраца не змінюється під вагою дитини, зберігаючи правильне положення хребта малюка.
Чохол знімний, обшитий тканиною стрейч - жакард Napoli. Вона міцна, еластична, повністю повторює форму матрацу. Тканина приємні на дотик, що позитивно впливає на якість і комфорт сну Вашого малюка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Форма матраса | Овальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 70х120 см |
| Особенности | С чехлом на змейке <br/>Двусторонний |
| Высота | 10 см |
| Модель | Oval |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Пенополиуратен, кокосовое волокно и синтепон |
| Вес | 4 кг |
| Детские | Да |
| Цвет | Белый |
| Вид жесткости | Средние |
| Материал чехла | Жаккард |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
