Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зроблений з високоякісних і натуральних матеріалів. Особливістю даного продукту є змінний чохол з бавовняної тканини і нестандартний розмір 71 * 71 см з висотою 5 см. Завдяки своїй формі відмінно підходить у кругле ліжечко для новонароджених діток.
До складу входять не менш важливі матеріали, як пінополуретан і кокосове волокно. Вони відмінно підтримують вагу дитини, забезпечують правильне положення тіла. Всі продукти у нас гіпоалергенні і екологічно чисті, цим самим подарують Вашому малюку міцний та здоровий сон.
До складу входять не менш важливі матеріали, як пінополуретан і кокосове волокно. Вони відмінно підтримують вагу дитини, забезпечують правильне положення тіла. Всі продукти у нас гіпоалергенні і екологічно чисті, цим самим подарують Вашому малюку міцний та здоровий сон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 71х71 см |
| Особенности | С чехлом на змейке <br/>Двусторонний |
| Высота | 5 см |
| Модель | Ring |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Пенополиуратен, кокосовое волокно |
| Вес | 2 кг |
| Детские | Да |
| Цвет | Белый |
| Вид жесткости | Средние |
| Материал чехла | Жаккард |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
