Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наші матраци виготовляються Україні під особистим наглядом. Наше завдання – дарувати діткам правильний і здоровий сон.
Матрац анатомічний, без пружинний і, головне, гіпоалергенний. Він одягнений в спеціальний чохол, що одночасно служить захисником від бруду і пропуском свіжого повітря.
До складу входить кокосовий мат і пенополіуретан. Кокосовий мат забезпечить жорсткість матрацу, він стійкий до деформації, тому не буде прогинатися під вагою дитини.
Нашим завданням було зробити матрац, який підійде діткам з народження. Їм, як ми знаємо, потрібно спати на жорсткій поверхні, щоб маленький хребет формувався правильно.
Матрац анатомічний, без пружинний і, головне, гіпоалергенний. Він одягнений в спеціальний чохол, що одночасно служить захисником від бруду і пропуском свіжого повітря.
До складу входить кокосовий мат і пенополіуретан. Кокосовий мат забезпечить жорсткість матрацу, він стійкий до деформації, тому не буде прогинатися під вагою дитини.
Нашим завданням було зробити матрац, який підійде діткам з народження. Їм, як ми знаємо, потрібно спати на жорсткій поверхні, щоб маленький хребет формувався правильно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 60х120 см |
| Особенности | С чехлом на змейке<br/> Двусторонний |
| Высота | 10 см |
| Модель | Lux+ Bamboo |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Кокос-Поролон-Кокос |
| Вес | 3 кг |
| Детские | Да |
| Жесткость | 4 |
| Материал чехла | Жаккард |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
