Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ми надаємо вам унікальний продукт. Наш дитячий матрац наповнений кокосовим волокном і гречаним лушпинням. Ці два наповнювачі повністю екологічні, пропускають повітря і дарують зручний сон.
Матраци, в яких присутнє гречане лушпиння, мають ряд позитивних властивостей: масаж тіла, підтримка тіла під час сну, що є величезним плюсом для маленьких дітей. Але для того, щоб не було контакту з тілом, наша внутрішня частина матраца складається з матеріалу пінополіуретан. Він дуже м'який, але в той же час не дає матрацу змінювати форму під вагою дитини.
Матрац є двостороннім, рекомендований для новонароджених діток. Чохол у нас зроблений з 100% бавовни, змінний, що дає можливість його поміняти і випрати.
Матраци, в яких присутнє гречане лушпиння, мають ряд позитивних властивостей: масаж тіла, підтримка тіла під час сну, що є величезним плюсом для маленьких дітей. Але для того, щоб не було контакту з тілом, наша внутрішня частина матраца складається з матеріалу пінополіуретан. Він дуже м'який, але в той же час не дає матрацу змінювати форму під вагою дитини.
Матрац є двостороннім, рекомендований для новонароджених діток. Чохол у нас зроблений з 100% бавовни, змінний, що дає можливість його поміняти і випрати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Children's dream |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 60х120 см |
| Особенности | С чехлом на змейке<br/> Двусторонний |
| Высота | 8 см |
| Модель | Greco Gold |
| Тип | Беспружинные |
| Наполнитель | Кокос-Поролон-Гречка |
| Вес | 3 кг |
| Детские | Да |
| Жесткость | 4 |
| Материал чехла | Бязь |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Вид | Матрасы |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Материал | Кокосовое волокно |
